همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

کاریزما راه حل آسان سرمایه گذاری

ما معتقدیم بازار سرمایه در ایران پتانسیل های بالایی دارد که می تواند بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در قیاس با سایر بازارهای موازی باشد. کاریزما با تجربه بالا و تیم متخصص، امکان سرمایه گذاری با هر میزان ریسک پذیری و هر میزان سرمایه را برای عموم مردم فراهم می کند بدون اینکه ذهن و زمان شما را درگیر خود کند.

دلایل شما برای انتخاب کاریزما

ما به عنوان اولین شرکت سبدگردان خصوصی در ایران، این ادعا را داریم که در امر مدیریت سرمایه، با تجربه ترین هستیم.

تجربه حرف اول را می زند

با اعتماد شما بهترین شده ایم

ما یک تیم حرفه ای هستیم

به عملکرد خود می بالیم

تجربه حرف اول را می زند

ما به عنوان اولین شرکت سبدگردان خصوصی در ایران، این ادعا را داریم که در امر مدیریت سرمایه، با تجربه ترین هستیم و قطعا می توانیم حاصل سالها تجربه خود را برای ارائه بهترین خدمات در امر سرمایه گذاری به شما ارائه دهیم.همچنین ما اولین شرکتی هستیم که صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری را در ایران با نام صندوق سرمایه گذاری دانشگاه تهران با هدف حمایت از دانشجویان بی بضاعت راه اندازی کردیم.

با اعتماد شما بهترین شده ایم

بیش از 100 هزار نفر تا کنون به کاریزما اعتماد کرده اند. گردش حساب 100 میلیارد ریال روزانه و دارایی تحت مدیریت بالغ بر 160000 میلیارد ریال

به عملکرد خود می بالیم

متوسط بازدهی صندوق های سهامی ما به طور میانگین از آغاز فعالیت سالیانه50 درصد بوده و به طور میانگین هر سال بالاتر از تورم سالیانه توانسته این صندوق به سرمایه گذاران سود بدهد.

ما یک تیم حرفه ای هستیم

گروه مالی کاریزما در حال حاضر بیش از 280 نفر نیروی انسانی دارد که تعداد زیادی از این افراد خبره و تحصیل کرده حوزه مالی هستند.

دسترسی از تمامی نقاط کشور

محدود به جغرافیا نیستیم

مفتخریم با ارائه خدمات آنلاین و غیر حضوری، امکان سرمایه گذاری را برای مشتریانمان از سرتاسر کشور فراهم کرده ایم.