سبدگردانی اختصاصی

روش مدیریت دارایی مختص شما

سبد دارایی شما می تواند با شیوه ای که مد نظر شماست توسط افراد خبره مدیریت شود. شما یک مدیر سرمایه گذاری برای پورتفوی خود خواهید داشت.

در سبدگردانی اختصاصی یک تیم کارشناسی به مدیریت یک فرد خبره، مسئولیت خرید و فروش سهام و سایر اوراق بهادار را برای سرمایه گذار قبول می کند. این تیم بر اساس نتایج حاصل از پرسشنامه ریسک و پس از برگزاری جلسه حضوری و دریافت نظرات شخص سرمایه گذار، بر اساس اهداف و میزان ریسک پذیری وی استراتژی سرمایه گذاری را مشخص کرده و مدیریت سبد را آغاز می کند.

گزارش مستمر و نظارت بر عملکرد

در سبدگردانی اختصاصی کاریزما، سرمایه گذار با گزارشات مستمر در جریان ریز سرمایه گذاری های صورت گرفته برای خودش قرار می گیرد. همچنین وی می تواند در کلیات شیوه سرمایه گذاری و انتخاب صنایع نیز با مدیر سبد در تعامل باشد و نقطه نظرات خود را به وی انتقال دهد. سبدگردانی اختصاصی کاریزما می تواند بسیاری از دغدغه های ذهنی شما را برای انجام یک سرمایه گذاری فعال برطرف نماید.

کارمزد توافقی و مقرون به صرفه

برای داشتن یک سرمایه گذاری فعال و بر پایه تحلیل و محاسبات، داشتن یک تیم تخصصی امری ضروریست. سبدگردانی اختصاصی کاریزما با داشتن خبره ترین کارشناسان، شما را از داشتن تیم تحلیلی بی نیاز می سازد و این کار با هزینه بسیار پایین و مبتنی بر عملکرد مدیر سبد صورت می گیرد. کارمزد سبدگردانی اختصاصی به صورت توافقی با سرمایه گذار و بر پایه بازدهی کسب شده در طول سال تعیین می شود.

شناسایی سطح ریسک پذیری

پیش از شروع سبدگردانی اختصاصی طی جلسات مشاوره با مدیران سرمایه گذاری و تکمیل پرسشنامه سنجش ریسک، میزان ریسک پذیری و ویژگی های شخصیتی سرمایه گذار به خوبی شناسایی شده و بر مبنای آنها استراتژی متناسب با آن فرد در مدیریت سبد اختصاصی وی به کار گرفته می شود. بنابراین استراتژی سبدگردانی برای یک شخص با اشخاص دیگر می تواند کاملا متفاوت باشد.

سبدگردانی اختصاصی مناسب چه کسانیست؟

سبدگردانی اختصاصی یک راه حل خاص برای افرادیست که با مبالغ بالا قصد سرمایه گذاری دارند. در این راه حل بسیاری از امور، خاص یک سبد و با توجه به ویژگی های خاص شخصیتی سرمایه گذار طراحی و اجرا می شود. بنابراین سبدگردانی اختصاصی یک راه حل خاص برای افرادیست که با مبالغ بالا قصد سرمایه گذاری دارند.

همین حالا شروع کنید

چنانچه قصد سرمایه گذاری در سبدگردانی اختصاصی کاریزما را دارید با ثبت درخواست خود می توانید برای تعیین زمان مشاوره اقدام نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

به مشاوره نیاز دارید؟

چنانچه برای سرمایه گذاری در طرح سبدگردانی اختصاصی و انتخاب ابزارهای کاریزما نیاز به دریافت مشاوره دارید، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته با آماده پاسخگویی به سواالن شما هستند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
کارت هدیه کاریزما دارید؟