همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

بیمه زندگی،
با مدیریت ثروت

شرکت بیمه زندگی کاریزما با بهره گیری از تیم سرمایه انسانی متخصص و حرفه ای در جهت ارائه محصولات مدرن و کارآمد بیمه زندگی با مدیریت ثروت ، با استفاده از بکارگیری ابزار های نوین مالی و دیجیتالی به عنوان یک شرکت بیمه با اهداف سبز(دوست دار محیط زیست)، برای دست یابی همه اقشار جامعه به آینده ای پر از آرامش و اطمینان خاطر با تمام توان قدم برمیدارد.

ثبت نام (به زودی)

بیمه کاریزما

مدیریت ثروت

شرکت بیمه زندگی کاریزما به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه مالی کاریزما که نخستین شرکت مدیریت دارایی در ایران و مدیر بزرگترین صندوق با درآمد ثابت در بورس می باشد این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کند تا با استفاده از دانش و توان و همچنین ابزار های مالی و بورسی و انواع صندوق های سرمایه گذاری بتوانند متناسب با سطح ریسک پذیری خود روش سرمایه گذاری خود را انتخاب و مدیریت نمایند.

آشنایی با خدمات سرمایه گذاری

سبد محصولات

همه افراد متناسب با نیاز و توان مالی خود می توانند از سبد محصولات بیمه زندگی کاریزما بهره مند گردند.
امکان ترکیب و انتخاب کردن پوشش های بیمه ای بسته به نیاز متقاضی فراهم شده است و هر فرد می تواند در نهایت، محصول منحصر به فرد خود را که کاملا مطابق با شرایط و نیاز های وی می باشد خریداری نماید.

خدمات بیمه ای کاریزما

محصولات بیمه کاریزما

01

عمر اندوخته دار

02

عمر زمانی/ انفرادی

03

عمر مانده بدهکار

04

حوادث انفرادی

05

حوادث گروهی

06

عمر گروهی

07

مستمری آنی

برنامه آنلاین بیمه کاریزما

خدمات آنلاین

متقاضیان و بیمه گذاران بیمه زندگی کاریزما می توانند به سادگی و در هر زمان و هر کجا با وارد شدن به کارتابل خود تمامی اقدامات و اطلاعات مورد نیاز خود اعم از استعلام نرخ، خرید بیمه نامه، درخواست مشاوره، پیگیری پروسه های صدور، ایجاد تغییرات در بیمه نامه، ثبت خسارت ، مدیریت سرمایه گذاری ها و رویت وضعیت هر صندوق را به صورت آنی را انجام دهند و یا درخواست مشاوره نمایند.
فروشندگان بیمه نیز می توانند با دسترسی به کارتابل خود تمامی اقدامات خود را انجام دهند و به صورت آنلاین از امور مشتریان خود نیز آگاه شوند.

کارتابل متقاضی/ بیمه گذار (به زودی)

کارتابل فروشندگان (به زودی)

برنامه آنلاین بورس کاریزما

سوالات متداول

هدف گذاری بیمه زندگی کاریزما ایجاد تمایز در خدمات بیمه ای با متنوع سازی محصولات ، ارائه پوشش های جدید و سرویس های مالی حرفه ای مدیریت ثروت در بستر دیجیتال می باشد .
شما می توانید بعد از ثبت نام در سایت بیمه زندگی کاریزما از توضیحات و نرخ های محصولات بیمه ای مطلع شوید ،خرید کنید و یا در صورت نیاز به راهنمایی ، درخواست مشاوره نمایید. همچنین به صورت 24 ساعته از پشتیبان سایت بیمه زندگی کاریزما بهره مند گردید . )به زودی(
بله ، با توجه به امکان مدیریت ثروت و تنوع سرمایه گذاری در بیمه کاریزما ، شما می توانید چگونگی سرمایه گذاری پس اندازهای خود را مدیریت نمایید .
شما می توانید با مراجعه به کارتابل شخصی خود ، از جزئیات ، شرایط و وضعیت بیمه نامه خود مطلع شوید و در صورت ابهام یا سوال ، درخواست مشاوره نمایید.
در صورتی که سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

02145467000