بیمه زندگی، با مدیریت ثروت

شرکت بیمه زندگی کاریزما با بهره گیری از تیم سرمایه انسانی متخصص و حرفه ای در جهت ارائه محصولات مدرن و کارآمد بیمه زندگی با مدیریت ثروت ، با استفاده از بکارگیری ابزار های نوین مالی و دیجیتالی به عنوان یک شرکت بیمه با اهداف سبز(دوست دار محیط زیست)، برای دست یابی همه اقشار جامعه به آینده ای پر از آرامش و اطمینان خاطر با تمام توان قدم برمیدارد.

مدیریت ثروت

شرکت بیمه زندگی کاریزما به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه مالی کاریزما که نخستین شرکت مدیریت دارایی در ایران و مدیر بزرگترین صندوق با درآمد ثابت در بورس می باشد این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کند تا با استفاده از دانش و توان و همچنین ابزار های مالی و بورسی و انواع صندوق های سرمایه گذاری بتوانند متناسب با سطح ریسک پذیری خود روش سرمایه گذاری خود را انتخاب و مدیریت نمایند.

سبد محصولات

همه افراد متناسب با نیاز و توان مالی خود می توانند از سبد محصولات بیمه زندگی کاریزما بهره مند گردند. امکان ترکیب و انتخاب کردن پوشش های بیمه ای بسته به نیاز متقاضی فراهم شده است و هر فرد می تواند در نهایت، محصول منحصر به فرد خود را که کاملا مطابق با شرایط و نیاز های وی می باشد خریداری نماید.

محصولات بیمه کاریزما

عمر اندوخته دار

عمر زمانی/ انفرادی

عمر مانده بدهکار

حوادث انفرادی

حوادث گروهی

عمر گروهی

خدمات آنلاین

متقاضیان و بیمه گذاران بیمه زندگی کاریزما می توانند به سادگی و در هر زمان و هر کجا با وارد شدن به کارتابل خود تمامی اقدامات و اطلاعات مورد نیاز خود اعم از استعلام نرخ، خرید بیمه نامه، درخواست مشاوره، پیگیری پروسه های صدور، ایجاد تغییرات در بیمه نامه، ثبت خسارت ، مدیریت سرمایه گذاری ها و رویت وضعیت هر صندوق را به صورت آنی را انجام دهند و یا درخواست مشاوره نمایند. فروشندگان بیمه نیز می توانند با دسترسی به کارتابل خود تمامی اقدامات خود را انجام دهند و به صورت آنلاین از امور مشتریان خود نیز آگاه شوند.