گواهی سپرده کالایی

گواهی سپرده کالایی نوعی از اوراق بهادار است که بیانگر مالکیت دارنده آن بر میزان مشخصی از یک کالا با استاندارد مشخص است. به عبارتی گواهی سپرده کالایی اوراق بهاداریست که دارنده آن می تواند با مراجعه به انبارداری، آن کالا را با همان مشخصات به طور فیزیکی دریافت نماید. 

شروع کنید
گواهی سپرده کالایی

گواهی سپرده کالایی به منظور سهولت در داد و ستد کالاها و استفاده در ابزارهایی نظیر قراردادهای آتی و اختیار معامله و همچنین به عنوان پشتوانه دریافت تسهیلات از نظام بانکی و سایر اهداف طراحی شده است. گواهی سپرده کالایی معمولا تحویل یک روزه دارند و خریدار برگه می تواند پس از یک روز با مراجعه به انبارهای مشخص شده اقدام به تحویل کالای مد نظر نماید. چنانچه تمایلی به دریافت فیزیکی کالا نداشته باشد نیز این برگه به خودی خود قابل داد و ستد می باشد.
در حال حاضر گواهی سپرده کالایی سکه طلا و گواهی سپرده کالایی زعفران از پر طرفدار ترین گواهی های موجود در بورس تهران است و شما می توانید از طریق کارگزاری کاریزما با داشتن کد بورسی اقدام به خرید و فروش این اوراق نمایید.

ده نماد پر تراکنش گواهی سپرده کالایی

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۵:۵۹ ۲۹/اسفند/۱۴۰۱

نماد قیمت پایانی تغییرات
سكه۰۳۱۲پ۰۱ ۳,۰۳۹,۵۳۱ % ۴
زعف۰۲۱۰پ۱۰ ۳۸۳,۸۲۹ ۰
سكه۰۱۱۲پ۰۳ ۳,۰۳۱,۰۰۵ % ۳
سكه۰۲۱۱پ۰۲ ۳,۰۴۹,۱۲۳ % ۴
سكه۰۴۱۱پ۰۵ ۳,۰۷۰,۸۴۳ % ۵
سكه۰۳۱۰پ۰۴ ۳,۰۴۲,۲۳۰ % ۴
زعف۰۲۱۰پ۲۰ ۳۷۸,۷۳۵ ۰
زعف۰۲۱۰پ۱۱ ۳۸۸,۱۷۰ ۰
زعف۰۲۱۰پ۱۸ ۳۸۰,۵۹۵ ۰
برن۰۲۰۴پ۰۱ ۸۳۰,۴۷۶ ۰

چرا کارگزاری کاریزما

از کجا شروع کنم؟

۱

ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت

برای دریافت کد بورسی ابتدا باید در سامانه سجام ثبت نام نموده و پس از احراز هویت به صورت آنلاین می توانید وارد مرحله بعد شوید. چنانچه دارای کد بورسی هستید و یا در سجام پیش تر ثبت نام داشته اید می توانید وارد مرحله افتتاح حساب در کاریزما شوید.
۲

افتتاح حساب در کارگزاری کاریزما

وارد قسمت افتتاح حساب شوید و با وارد کردن کد ملی خود، اطلاعات شما از سامانه سجام فراخوانی شده و با تایید اطلاعات و پذیرفتن قراردادها ثبت نامتان تکمیل می شود و نام کاربری و رمز عبورتان ارسال می شود.
۳

انجام معاملات

با داشتن نام کاربری و رمز عبور می توانید وارد سامانه معاملاتی کارگزاری کاریزما شده و معاملات خود را آغاز نمایید. چنانچه برای شروع معاملات احتیاج به آموزش داشته باشید می توانید به صفحه آموزش مراجعه نموده و یا با پشتیبانی ما در درتباط باشید.

آخرین تحلیل ها

نمایش همه

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;