در لحظه از حسابت برداشت کن!

در تمام طول روز، حتی روزهای تعطیل می‌تونی مانده قابل برداشت حسابت پیش کارگزاری رو به بانک‌های منتخب منتقل کنی.

سال سابقه فعالیت حرفه‌ای

+۱۲

سال سابقه فعالیت حرفه‌ای
رتبه در ارزش کل معاملات

۳

رتبه در ارزش کل معاملات
مشتری ثابت و رضایت‌مند

+١۰۰,۰۰۰

مشتری ثابت و رضایت‌مند
در لحظه از حسابت برداشت کن!

تعطیلی نداریم!

در هر زمان از شبانه‌روز می‌تونی از حسابت در کاریزما برداشت کنی.

 • آنی

  آنی

  می‌تونی در لحظه پولت رو به حسابت پیش بانک‌های منتخب منتقل کنی.

 • 100 میلیون

  100 میلیون

  در هر بار درخواست میتونی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان از حسابت برداری.

 • رایگان

  رایگان

  این خدمت کاملا رایگانه و هزینه‌ای برای استفاده از اون گرفته نمی‌شه.

چطور می‌شه از این خدمت استفاده کرد؟

چطور می‌شه از این خدمت استفاده کرد؟

اگه حساب‌های بانکیت یکی از حساب‌های بانک‌های منتخب باشن، بعد از درخواست برداشت بصورت آنی پول به حسابت واریز می‌شه. اگه حسابت مربوط به بانک‌های دیگه‌ای باشه مبلغ درخواستت در لحظه پردازش می‌شه و در اولین چرخه ساتنا یا پایا به حسابت واریز می‌شه.

پردازش واریز به بانکت در لحظه

در لحظه درخواست واریز به بانکت رو پردازش می‌کنیم. علاوه‌براین برای بانک‌های با برچسب «واریز آنی» در لحظه پول به حسابت واریز می‌شه.

با پشتیبانی کاریزما تنها نیستی

با پشتیبانی کاریزما تنها نیستی

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته همراهت هستیم.

سوالات متداول

از کجا معلوم که پول من پیش شما جاش امنه؟

گروه مالی کاریزما قدیمی‌ترین سبدگردان کشور هست و تمامی فعالیت‌های ما تماما زیر نظر سازمان بورس انجام می‌شه. همینطور فرآیند سرمایه‌گذاری کاملا شفاف انجام می‌شه و می‌تونی در هر ساعت از شبانه‌روز به سرمایه‌ات دسترسی داشته باشی و روی اون نظارت کنی. ما برای اولین بار در ایران این امکان رو برات فراهم کردیم تا هر زمان که خواستی سرمایه‌ات رو خارج کنی، بدون اینکه درگیر فرآیند‌های اداری بشی که سایر شرکت‌ها استفاده می‌کنن و چند روز ممکنه زمان ببره. از طرف دیگه عملکرد ما نشون می‌ده که در شرایط مختلف اقتصادی، همواره تونستیم بیشترین سود رو برای مشتریانمون ایجاد کنیم و افتخار اعتماد اون‌ها رو داشته باشیم. به همین دلیله که مجموعا بیش از ۶۵ هزار میلیارد تومان پولشون رو پیش ما سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

آیا سودی که پرداخت می‌شه تضمین شده است؟

طبق قانون امکان تضمین سود وجود نداره. اما اگه عملکرد صندوق‌های ما رو در نظر بگیری، برای سرمایه‌گذاری کوتاه مدت، صندوق‌های درآمد ثابت ما همواره بازدهی بیشتر از بانک داشتن. همینطور برای سرمایه‌گذاری بلندمدت صندوق‌های سهامی ما همواره بازدهی بیش‌تر از تمام بازارهای دیگه مثل طلا و دلار ایجاد کردن.

با این تورمی که هست، سرمایه‌گذاری فایده‌ای هم داره؟

اگه به بازدهی صندوق‌های سهامی ما در پنج‌سال گذشته در نظر بگیری، ۶ برابر بیشتر از تورم هست. یعنی نه‌تنها تورم رو مهار کردیم، بلکه به‌طور قابل توجهی برای مشتریانمون خلق ثروت کردیم. نکته این هست که برای مهار تورم لازمه که به یک سرمایه‌گذاری میان‌مدت و بلندمدت فکر کنی.

سرمایه‌گذاری پول گنده می‌خواد، با پول کم مگه می‌شه سرمایه‌گذاری کرد؟

بیا با هم حساب کنیم. فرض کن ۱۰ سال پیش ۱ میلیون تومن در صندوق مشترک ما سرمایه‌گذاری می‌کردی. بعد سالی یک میلیون تومن به پولت اضافه می‌کردی. با توجه به بازدهی که این صندوق در ۱۰ سال اخیر داشته، ۱ میلیون تومن سرمایه‌ات، امسال ۲۱۸ میلیون تومن می‌شه. سرمایه‌گذاری مصداق بارز این مَثَل هست که قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود!

چطور در صندوق‌های کاریزما سرمایه‌گذاری کنم؟

سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها خیلی راحته. کافیه روی دکمه «سرمایه‌گذاری می‌کنم» کلیک کنی، مبلغی که می‌خوای رو وارد کنی و در نهایت از یک سرمایه‌گذاری مطمئن لذت ببری. همینطور می‌تونی این‌کار رو از طریق سامانه سرمایه‌گذاری ما هم انجام بدی. اول لازمه که در کاریزما ثبت‌نام کنی. بعد، وارد سامانه سرمایه‌گذاری بشی و بخش صندوق‌ها رو انتخاب کنی. در پایین صفحه فهرست صندوق‌ها هست. اینجا هم می‌تونی روی دکمه «سرمایه‌گذاری» کلیک کنی. در ضمن، صندوق‌های قابل معامله ما از طریق تمامی سامانه‌های معاملاتی کارگزاری‌ها قابل سرمایه‌گذاری هستن. کافیه نماد این صندوق‌ها رو در این سامانه‌ها جستجو کنی و روی خرید کلیک کنی.
login