خودرو

شما با داشتن کد معاملاتی بورس کالا از کارگزاری کاریزما، می توانید برای خرید خودرو از بورس کالا اقدام نمایید. خودرو های قابل خرید از طریق بورس کالا طی اطلاعیه ای در زمان های مشخص اعلام شده و خریداران می توانند بدون قرعه کشی به صورت نقدی این خودرو ها را خریدارین نمایند.

شروع کنید
خودرو

بازار خودرو در ایران همواره تحت تاثیر نفوذ واسطه گران و دلال ها بوده و همین موجب بالا رفتن قیمت و کمبود این کالا در سالهای اخیر شده است. این مسائل باعث به وجود آمدن پدیده هایی نظیر انجام قرعه کشی برای خرید خوردرو گردید که چندان جالب به نظر نمی رسید. به همین منظور بورس کالا با همکاری وزارت صمت، با هدف کشف قیمت صحیح و ایجاد رقابت بین خریداران واقعی، اقدام به عرضه خودرو در بورس کالا نمودند. 
شرکت های خودرو ساز که قصد عرضه خودرو های خود در بورس کالا را داشته باشند طی اطلاعیه ای خودرو های قابل عرضه به همراه تعداد و قیمت پایه را اعلام می کنند و در زمان عرضه، خریداران در بورس بر روی قیمت رقابت می کنند. 

چرا کارگزاری کاریزما

از کجا شروع کنم؟

۱

ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت

برای دریافت کد بورسی ابتدا باید در سامانه سجام ثبت نام نموده و پس از احراز هویت به صورت آنلاین می توانید وارد مرحله بعد شوید. چنانچه دارای کد بورسی هستید و یا در سجام پیش تر ثبت نام داشته اید می توانید وارد مرحله افتتاح حساب در کاریزما شوید.

۲

افتتاح حساب در کارگزاری کاریزما

وارد قسمت افتتاح حساب شوید و با وارد کردن کد ملی خود، اطلاعات شما از سامانه سجام فراخوانی شده و با تایید اطلاعات و پذیرفتن قراردادها ثبت نامتان تکمیل می شود و نام کاربری و رمز عبورتان ارسال می شود.

۳

ثبت نام بورس کالا و افتتاح حساب بانکی وکالتی

برای دریافت کد آنلاین در بورس کالا در سایت charisma.ebgo.ir ثبت نام و اطلاعات فردی خود را تکمیل نموده و مدارک درخواست شده را بارگزاری نمایید. در این مرحله نیاز است با دریافت معرفی نامه از سامانه ebgo به بانک ملت مراجعه نموده و حساب وکالتی افتتاح نمایید. سپس با وارد کردن شماره حساب مذکور، ثبت نام خود را تکمیل نمایید. پس از دریافت نام کاربری و کلمه عبور وارد سامانه معاملاتی بورس کالا کارگزاری کاریزما به آدرس charisma.ebgo.ir شده و نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

آخرین مطالب

نمایش همه

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
کارت هدیه کاریزما دارید؟