قرارداد آتی

قرارداد آتی یکی از ابزارهای مالی از دسته ابزار مشتقه می باشد که بر اساس طی یک قرارداد یک دارایی با استاندارد های از پیش تعیین شده و حجم و قیمت مشخص و در سررسید مشخصی در آینده خرید و فروش می شود. 

شروع کنید
قرارداد آتی

در قرارداد آتی طرفین ملزم به اجرای تعهدات خود هستند. ارزش قرارداد آتی بر اساس عرضه و تقاضا و تحت تاثیر تغییرات قیمت دارایی پایه به طور لحظه ای دچار نوسان می شود.
ویژگی برجسته قرارداد آتی، اهرم معاملاتی آن است که موجب طرفین قرارداد چندین برابر قدرت سرمایه خودشان بتوانند کسب سود کنند و البته طرف مقابلشان متحمل زیان شود.
در کارگزاری کاریزما شما می توانید کلیه قراردادهای آتی پذیرفته شده در بورس از جمله قرارداد آتی صندوق طلا، قرارداد آتی سکه، قرارداد آتی زعفران، قرار داد آتی نقره و سایر را به صورت آنلاین خرید و فروش کنید.

چرا کارگزاری کاریزما

از کجا شروع کنم؟

۱

ثبت نام در سامانه سجام و افتتاح حساب در کارگزاری کاریزما

برای دریافت کد بورسی ابتدا باید در سامانه سجام ثبت نام نموده و پس از احراز هویت به صورت آنلاین می توانید وارد مرحله بعد شوید. چنانچه دارای کد بورسی هستید و یا در سجام پیش تر ثبت نام داشته اید می توانید وارد مرحله افتتاح حساب در کاریزما شوید و با وارد کردن کد ملی خود، اطلاعات شما از سامانه سجام فراخوانی شده و با تایید اطلاعات و پذیرفتن قراردادها ثبت نامتان تکمیل می شود و نام کاربری و رمز عبورتان ارسال می شود.

۲

ثبت نام بورس کالا و افتتاح حساب در اختیار بورس

برای دریافت کد آنلاین در بورس کالا در سایت charisma.ebgo.ir ثبت نام و اطلاعات فردی خود را تکمیل نموده و مدارک درخواست شده را بارگزاری نمایید. پس از دریافت معرفی نامه‌ از سایت ebgo ، به بانک سامان و یا ملت مراجعه نموده و دو نوع حساب‌ با عنوان‌های "در اختیار بورس" و "حساب پشتیبان" افتتاح نمایید و شماره حساب‌ها را به کارگزاری اعلام نمایید.

۳

انجام معاملات

بعد از تکمیل ثبت نام و دریافت نام کاربری و کلمه عبور می توانید از طریق سامانه معاملاتی صحرا کارگزاری کاریزما charisma.exphoenixfuture.ir/dashboard نسبت به خرید و فروش اقدام نمایید.

آخرین مطالب

نمایش همه

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;