قرارداد آتی

قرارداد آتی یکی از ابزارهای مالی از دسته ابزار مشتقه می باشد که بر اساس طی یک قرارداد یک دارایی با استاندارد های از پیش تعیین شده و حجم و قیمت مشخص و در سررسید مشخصی در آینده خرید و فروش می شود. 

شروع کنید
قرارداد آتی

در قرارداد آتی طرفین ملزم به اجرای تعهدات خود هستند. ارزش قرارداد آتی بر اساس عرضه و تقاضا و تحت تاثیر تغییرات قیمت دارایی پایه به طور لحظه ای دچار نوسان می شود.
ویژگی برجسته قرارداد آتی، اهرم معاملاتی آن است که موجب طرفین قرارداد چندین برابر قدرت سرمایه خودشان بتوانند کسب سود کنند و البته طرف مقابلشان متحمل زیان شود.
در کارگزاری کاریزما شما می توانید کلیه قراردادهای آتی پذیرفته شده در بورس از جمله قرارداد آتی صندوق طلا، قرارداد آتی سکه، قرارداد آتی زعفران، قرار داد آتی نقره و سایر را به صورت آنلاین خرید و فروش کنید.

از کجا شروع کنم؟

۱

ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت

برای دریافت کد بورسی ابتدا باید در سامانه سجام ثبت نام نموده و پس از احراز هویت به صورت آنلاین می توانید وارد مرحله بعد شوید. چنانچه دارای کد بورسی هستیدو یا در سجام پیش تر ثبت نام داشته اید می توانید وارد ثبت نام در کاریزما شوید.

۲

افتتاح حساب در کاریزما

ثبت نام شما در کاریزما کمتر از 5 دقیقه زمان نیاز دارد. با وارد کردن کد ملی خود، اطلاعات شما از سامانه سجام فراخوانی شده و با تایید اطلاعات و پذیرفتن قراردادها ثبت نامتان تکمیل می شود و نام کاربری و رمز عبورتان ارسال می شود.

۳

شروع معاملات

با داشتن نام کاربری و رمز عبور می توانید وارد سامانه معاملاتی کارگزاری کاریزما شده و معاملات خود را آغاز نمایید. چنانچه برای شروع معاملات احتیاج به آموزش داشته باشید می توانید به صفحه آموزش مراجعه نموده و یا با پشتیبانی ما در درتباط باشید.

آخرین مطالب

نمایش همه

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;