همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

کارگزاری خوب،
معامله را آسان می کند.

ما در کارگزاری کاریزما معتقدیم که یک کارگزار خوب، با فراهم کردن ابزار مناسب، سرعت بالای معاملات و پشتیبانی خوب می تواند نقش پررنگی در کیفیت سرمایه گذاری داشته باشد.

افتتاح حساب

معاملات آنلاین
برنامه آنلاین بورس کاریزما

سامانه معاملات حرفه ای

قابلیت های متنوع از جمله طراحی منطبق با موبایل، ابزار تحلیل تکنیکال پیشرفته، ایجاد سفارش شرطی، پورتفوی لحظه ای و مشاهده سود و زیان مواردی هستند که برای یک سرمایه گذاری پرسود ضروری هستند.

ورود به سامانه معاملات آنلاین

برنامه آنلاین بورس کاریزما

دانلود برنامه موبایل معاملات آنلاین

ثبت نام و احراز هویت غیر حضوری

برای شروع در کارگزاری کاریزما نیاز به مراجعه حضوری نیست. کلیه اقدامات از جمله ثبت نام، احراز هویت و دریافت کد بورسی به صورت آنلاین قابل انجام است. افتتاح حساب شما در کارگزاری کاریزما و دریافت کد بورسی کمتر از 5 دقیقه زمان نیاز دارد.

افتتاح حساب

سریعترین کارگزاری بورس

کاریزما با سابقه و معتبر

شرکت کارگزاری کاریزما به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه مالی کاریزما، از آبان ماه سال 1400 فعالیت خود را آغاز نمود. کارگزاری کاریزما به عنوان یک کارگزاری خصوصی با هدف ارائه خدمات متمایز با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه فعالیت برند کاریزما در بازار سرمایه، سعی در ایجاد یک تجربه متمایز با سبدی کامل از خدمات در زمینه معاملات در بورس اوراق بهادار، بورس کالا، بورس انرژی و خرید و فروش انواع سهام، ابزارهای مشتقه از جمله قرارداد های آتی و اختیار معامله، گواهی سپرده کالایی و سایر اوراق بهادار دارد.

خدمات کارگزاری کاریزما

01

سهام و سایر اوراق بهادار

02

صندوق های قابل معامله

03

سهام عدالت

04
قراردادهای آتی و اختیار معامله
05

بورس کالا و بورس انرژی

06

اعتبار معاملاتی

سوالات متداول

برای افتتاح حساب لازم است ابتدا در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت شده باشید. در این صورت با بارگزاری تصویر شناسنامه و کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی می توانید ثبت نام خود را تکمیل کنید.
بله شما می تونید با طی کردن مراحل افتتاح حساب در کارگزاری کاریزما، علاوه بر کارگزاری قبلی خود در کاریزما هم حساب داشته باشید و حتی می توانید با ثبت درخواست تغییر ناظر کلیه سهام خریداری شده از قبل را نیز به حساب جدید خود در کارگزاری کاریزما منتقل نمایید.
برای دریافت کد بورسی برای کودکان و افراد زیر 18 سال سرپرست یا قیم می بایست در سامانه سجام فرد مورد نظر را ثبت نام کرده سپس در کارگزاری کاریزما طی کردن مراحل افتتاح حساب و بارگزاری مدارک به راحتی کد بورسی دریافت نماید.
در صورتی که سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

02141000