همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

سبدگردانی اختصاصی

سبدگردانی به مجموع عملیات مدیریت سبد دارایی یک شخص در بورس توسط شخص یا نهادی دیگر گفته می شود. بسیاری از سرمایه گذاران لزوما تخصص کافی و یا زمان مورد نیاز برای مدیریت سبد سهام یا پورتفوی شخصی خود را ندارند. یکی از راه حل های کاریزما برای این اشخاص خدمت سبدگردانی اختصاصی است.

معرفی

سبدگردانی به مجموع عملیات مدیریت سبد دارایی یک شخص در بورس توسط شخص یا نهادی دیگر گفته می شود. بسیاری از سرمایه گذاران لزوما تخصص کافی و یا زمان مورد نیاز برای مدیریت سبد سهام یا پورتفوی شخصی خود را ندارند. یکی از راه حل های کاریزما برای این اشخاص خدمت سبدگردانی اختصاصی است. در سبدگردانی اختصاصی یک تیم کارشناسی به مدیریت یک فرد خبره، مسئولیت خرید و فروش سهام و سایر اوراق بهادار را برای سرمایه گذار قبول می کند. این تیم بر اساس نتایج حاصل از پرسشنامه ریسک و پس از برگزاری جلسه حضوری و دریافت نظرات شخص سرمایه گذار، بر اساس اهداف و میزان ریسک پذیری وی استراتژی سرمایه گذاری را مشخص کرده و مدیریت سبد را آغاز می کند. سرمایه گذار می تواند در زمان دلخواه در جریان وضعیت سبد و میزان بازدهی خود قرار بگیرد و در صورت نیاز به تغییر استراتژی، این موضوع را با مدیران سبد مطرح نماید. این خدمت در حال حاضر صرفا برای سرمایه های بالای یک میلیارد تومان قابل ارائه است و حداقل دوره قرارداد یک سال می باشد. برای سرمایه های کمتر، گزینه صندوق های سرمایه گذاری قابل ارائه می باشد.
سبدگردانی-چیست-سبدگردان-کاریزما سبدگردانی اختصاصی با بازدهی بالا
سبدگردان اختصاصی کاریزما

اطلاعات سبدگردانی

 • گروه کاریزما در حال حاضر مدیریت بیش از 100 سبد اختصاصی را بر عهده دارد و همواره توانسته با مدیریت بهینه ریسک و بازدهی، رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
 • ارزش کل سبدهای تحت مدیریت بیش از 24000 میلیارد ریال
 • تعداد سرمایه گذاران بیش از 100 سبد فعال
 • نحوه کسب بازدهی

  در سبد گردانی اختصاصی یک کد اختصاصی برای سرمایه گذار ایجاد می شود و پس از واریز مبلغ مورد نظر برای سرمایه گذاری در آن کد، مدیران اقدام به خرید سهام مورد نظرشان می کنند. بنابراین سرمایه گذار از دو طریق امکان کسب سود دارد. یکی رشد ارزش سهام و سایر اوراقی که در کد وی خریداری شده و دیگری سود های نقدی شرکت ها در صورتی که سهام خریداری شده برای وی به مجمع عادی سالیانه برای تقسیم سود برود.

  مزایا

  تخصیص مدیر سرمایه گذاری به ازای هر سبد
  قابلیت اعمال نظر و مشارکت در تصمیم گیری
  اطلاع از سهام خریداری شده و گردش معاملات
  شانس کسب بازدهی بالاتر

  مناسب برای

  سبدگردانی اختصاصی برای افرادی که سرمایه ای بالغ بر یک میلیارد تومان دارند و قصد سرمایه گذاری در بورس با اهداف و شرایط خاص تری نسبت به صندوق های سرمایه گذاری دارند مناسب است.

  نحوه سرمایه گذاری

  برای استفاده از خدمات سبدگردانی ابتدا باید پرسشنامه ریسک توسط مشتری تکمیل شود و سپس جلسه ای حضوری بین سرمایه گذار و مشاورین شرکت برگزار شود تا پس از دریافت نقطه نظرات و تفاهم کامل، قرارداد سبدگردانی بین شرکت سبدگردان کاریزما و سرمایه گذار منعقد شود.

  هزینه ها

  کارمزد سبد گردانی شامل دو کارمزد ثابت و متغیر می باشد. کارمزد ثابت مبتنی بر ارزش روز دارایی سبد اختصاصی می باشد و کارمزد متغییر مبتنی بر عملکرد سبدگردان می باشد.