طرح های سرمایه گذاری کاریزما

اگر خیلی با واژه های تخصصی حوزه سرمایه گذاری آشنا نیستید، می توانید به سادگی از بین طرح های سرمایه گذاری کاریزما، ابتدا روش سرمایه گذاری مد نظر خود را انتخاب نمایید سپس ابزارهای معرفی شده در آن طرح سرمایه گذاری را بررسی و انتخاب نمایید.

سرمایه گذاری بدون ریسک با سود ثابت و روز شمار

اگر قصد پذیرش ریسک سرمایه گذاری در بازارهای مختلف را ندارید، طرح سرمایه گذاری بدون ریسک بهترین گزینه برای شماست. در این طرح بدون هیچ گونه احتمال ضرر، به سرمایه شما سود روزشمار تعلق می گیرد.

سرمایه گذاری در طلا امن و آسان

سرمایه‌گذاری در طلا از گذشته تا به امروز، جزو محبوب‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری بوده است. در کشور ایران و بسیاری از کشور‌ها، طلا گزینه‌ای مطلوب جهت ایمن سازی دارایی‌ها در برابر تورم به حساب می‌آید.

سبدگردانی اختصاصی روش مدیریت دارایی مختص شما

سبد دارایی شما می تواند با شیوه ای که مد نظر شماست توسط افراد خبره مدیریت شود. شما یک مدیر سرمایه گذاری برای پورتفوی خود خواهید داشت.

سرمایه گذاری در سهام بهترین ترکیب از برترین سهم ها

داده های آماری در اقتصاد ایران نشان می دهد که پربازده ترین سرمایه گذاری در ده سال اخیر، سرمایه گذاری در سهام یا به عبارتی سرمایه گذاری در بورس بوده است.

سرمایه گذاری پوشش تورم ترکیب بهینه از دارایی های متنوع

یکی از مهمترین دغدغه های مالی مردم، حفظ ارزش دارایی در برابر تورم است. سرمایه گذاری پوشش تورم، یک روش مناسب برای سرمایه گذاری روی دارایی های متنوع برای مقابله با تورم است.

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
کارت هدیه کاریزما دارید؟