سرمایه گذاری آسان با کاریزما

با کاریزما سرمایه گذاری آسان تر از چیزیست که فکر می کردید. فقط کافیست هدفتون از سرمایه گذاری را مشخص کنید، کاریزما متنوع ترین راه حل های سرمایه گذاری رو پیش روی شما قرار می دهد.

برای داشتن یک سرمایه گذاری مناسب ابتدا می بایست سه پرسش مهم پاسخ داده شود. تعیین هدف از سرمایه گذاری، تعیین حد پذیرش ریسک و افق زمانی مورد نظر برای سرمایه گذاری. با تشخیص این فاکتورها، کاریزما متناسب ترین روش سرمایه گذاری را به شما پیشنهاد می دهد. ما در کاریزما برای وضعیت های متفاوت راه حل های متنوع سرمایه گذاری ارائه می دهیم که این راه حل ها امن ترین شیوه سرمایه گذاری در ایران محسوب می شوند.

با سابقه ترین شرکت تخصصی مدیریت دارایی

شرکت سبدگردان کاریزما با سابقه بیش از 10 سال در امر تخصصی سرمایه گذاری و مدیریت دارایی، به عنوان نخستین شرکت تخصصی سبدگردان در بازار سرمایه ایران فعالیت می کند. به پشتوانه این سابقه و عملکرد درخشان دارایی تحت مدیریت گروه مالی کاریزما بیش از 30 هزار میلیارد تومان می باشد.

امن ترین روش سرمایه گذاری

امنیت جزو مهمترین اجزای یک سرمایه گذاری به حساب می آید. سرمایه گذاری در کاریزما تماما از طریق پورتال امن کاریزما و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار صورت می پذیرد. سرمایه گذاری در کاریزما به صورت یک دارایی با نام بوده که ریسک سرقت به هیچ وجه ندارد. از طرفی گروه مالی کاریزما به عنوان یک نهاد مالی، به طور منظم گزارش های عملکرد خود را در سامانه کدال منتشر می نماید تا سرمایه گذاران از ریز سرمایه گذاری های صورت گرفته مطلع باشند.

متنوع ترین راه حل های سرمایه گذاری

گروه مالی کاریزما به ارایه بیش از 15 صندوق سرمایه گذاری متنوع، دارای متنوع ترین و بیشترین صندوق های سرمایه گذاری می باشد که می تواند طیف وسیعی از سلایق و اهداف سرمایه گذاری را پوشش دهد. سرمایه گذاری در این ابزارها با حداقل مبالغ حتی با کمتر از صد هزار تومان هم امکان پذیر می باشد.

پر طرفدارترین راه حل های سرمایه گذاری کاریزما

سرمایه گذاری بدون ریسک

مشاهده

سرمایه گذاری در سهام

مشاهده

سرمایه گذاری در طلا

مشاهده

مشاهده سایر طرح های سرمایه گذاری

مشاهده

پر طرفدارترین صندوق های سرمایه گذاری کاریزما

کمند

بزرگترین صندوق قابل معامله در بورس

اهرم

نخستین صندوق سهامی اهرمی در بورس

کهربا

صندوق قابل معامله مبتنی بر سکه طلا

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;