صندوق سرمایه گذاری اهرمی کاریزما (نوع عادی)

از نوع با درآمد ثابت با تضمین سود و صدور و ابطالی

۱,۱۱۱ ریال

قیمت صدور هر واحد

۱,۱۱۱ ریال

قیمت ابطال هر واحد

تاریخ آخرین بروزرسانی

۰۰۰۰/۰۰/۰۰

صندوق اهرمی کاریزما (با تضمین سود)

صندوق سرمایه گذاری اهرمی کاریزما (نوع عادی)، یک صندوق از نوع با درآمد ثابت اما با تضمین سود است. در این صندوق کسب سود حداقل با نرخ 20 درصد معادل سالیانه و حداکثر 25 درصد معادل سالیانه تضمین شده است. بنابراین سرمایه گذاری از حداقل سود خود اطمینان خاطر دارد.

تضمین سود در صندوق سرمایه گذاری اهرمی کاریزما (نوع عادی) توسط دارندگان واحد های ممتاز صندوق اهرمی کاریزما صورت می گیرد. ویژگی برجسته صندوق سرمایه گذاری اهرمی کاریزما (نوع عادی) مشخص بودن کف و سقف سود صندوق است.

بازدهی

بازدهی در صندوق سرمایه گذاری اهرمی کاریزما برای واحدهای ممتاز و واحدهای عادی متفاوت است. واحدهای ممتاز می توانند از مزیت اهرم سرمایه گذاری برخوردار شوند که اعتبار مصرف شده برای ایجاد اهرم از محل سرمایه گذاری واحد های عادی تامین خواهد شد. واحد ها عادی شباهت بسیار زیادی به واحد های صندوق های بادرآمد ثابت دارند. سود پیش بینی شده برای دارندگان واحدهای عادی نرخی بین 20 تا 25 درصد معادل سالانه خواهد داشت. چنانچه بازدهی کل صندوق کمتر از 20 درصد باشد، کف سود 20 درصدی متعلق به دارندگان واحد های عادی از محل دارایی دارندگان واحدهای ممتاز تامین خواهد شد و در مقابل چنانچه بازدهی صندوق بیش از 25 درصد باشد، سرمایه گذاران واحدهای عادی تنها از سقف سود یعنی 25 درصد برخوردار خواهند شد و مازاد بر آن متعلق به سرمایه گذاران واحد های ممتاز خواهد بود.

تاریخ
۱۴۰۱/۰۴/۱۱
بازده روزانه ساده شده صندوق
٪ ۰.۰۵
بازده روزانه سالانه شده صندوق
٪ ۲۱.۸۵
بازده روزانه ساده بازار
٪ -۰.۸
بازده روزانه سالانه شده بازار
٪ -۹۴.۶۴
اطلاعاتی یافت نشد

سوابق پرداخت سود

ماشین حساب

با استفاده از ماشین حساب زیر میتوانید عملکرد این صندوق را در بازهای مختلف بررسی نمایید.

اطلاعاتی یافت نشد
مبلغ سرمایه‌گذاری
۴,۰۰۰,۰۰۰
ریال
۱۰۰۰۰ هزار ریال
۱۰۰۰۰۰۰۰۰ میلیارد ریال
مدت سرمایه گذاری
۴۵
۱۰ روز
۱ سال

نتیجه سرمایه‌گذاری شما (ریال)

۶,۰۰۳

اطلاعات آماری

عنوان
صندوق اهرمی کاریزما (با تضمین سود)
تاریخ آغاز فعالیت
۱۴۰۱/۳/۴
تاریخ به روز رسانی
۱۴۰۱/۵/۱۲
ثبت شده در سازمان بورس به شماره
-
وبسایت
http://ahrom2.charisma.ir/
بازار
-
قابل معامله
خیر
نام نماد
-
نرخ اسمی هر واحد
-
متولی
موسسه حسابرسی هدف نوین نگر
حسابرس
رازدار
مدیر ثبت
-
نرخ بهره
18
نیکوکاری
خیر

سبد دارایی

سبد دارایی های صندوق سرمایه گذاری اهرمی کاریزما (نوع عادی) مانند صندوق های سرمایه گذاری در سهام حداقل به میزان 70 درصد در سهام و مابقی در سپرده های بانکی و یا اوراق با درآمد ثابت سرمایه گذاری می شود. این نسبت می تواند تا حداکثر 90 درصد سهام نیز افزایش یابد که به تشخیص مدیر صندوق در شرایط مختلف قابل تغییر است.

صندوق سرمایه گذاری اهرمی کاریزما (نوع عادی) کلیه سهم ها با بررسی های کامل و شناسایی پتانسیل ها و در نظر گرفتن ریسک های موجود در آن انتخاب می شوند و تعادل واحدهای عادی و ممتاز به گونه ای لحاظ می شود که بتوان بهترین بازدهی را برای هر دو گروه ممتاز و عادی سرمایه گذاران ایجاد کرد.

اطلاعاتی یافت نشد
عنوان
دانلود
تاریخ
عنوان
دانلود
تاریخ
نام دارندگان واحدهای ممتاز
تعداد
درصد

مدیران

یک تیم کارشناسی مختصص همه روزه با انجام تحلیل های متعدد، بهترین صنایع و شرکت ها را برای سرمایه گذاری در صندوق مشترک کاریزما انتخاب می کنند.

سعید ویسی زاده

مدیر صندوق

دانشجوی دکترای مهندسی مالی دانشگاه تهران،با بیش از ۱۴ سال سابقه فعالیت در بازار سرمایه، دارای مدرک تحلیل گری بازار سرمایه و‌ مدیریت سبد از سازمان بورس و اوراق بهادار و CFA سطح یک

آرش غفاری

مدیر صندوق

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت مالی، با بیش از 14 سال سابقه فعالیت در بازار سرمایه، دارای مدرک تحلیلگری بازار سرمایه ، تحلیلگری اوراق بهادار و مدیریت سبد اوراق بهادار از سازمان بورس و اوراق بهادار، متخصص در تحلیل و معامله گری

شیرین معطر طهرانی

مدیر صندوق

کارشناسی ارشد مهندسی مالی با بیش از 8 سال سابقه فعالیت در بازار سرمایه، دارای مدرک تحلیل گری بازار سرمایه از سازمان بورس و اوراق بهادار، متخصص در زمینه مدیریت سبد و اصول مقدماتی بازار سرمایه

سوالات متداول

(مشاهده سوالات)

بازدهی سرمایه‌گذاری در واحد‌های عادی صندوق سرمایه گذاری اهرمی کاریزما چقدر می‌باشد؟

برای دارندگان واحد‌های عادی حداقل بازدهی (20%سالیانه) و حداکثر بازدهی (25%سالیانه) تعیین شده است و هرگونه بازدهی صندوق مازاد بر سقف تعیین شده به حساب واحد‌های ممتاز منظور می‌گردد.

مشاهده توضیحات تکمیلی

بازدهی واحد‌های عادی صندوق سرمایه گذاری اهرمی کاریزما چه زمانی محاسبه و واریز می‌گردد؟

بازدهی واحد‌های عادی صندوق سرمایه گذاری اهرمی کاریزما به صورت روزانه (با یک روز تاخیر) محاسبه و در NAV نمایش داده می‌شود اما واریزی به حساب بانکی سرمایه‌گذار تا زمان ابطال واحد توسط سرمایه‌گذار،صورت نمی‌گیرد.

مشاهده توضیحات تکمیلی

بازدهی گذشته واحدهای عادی صندوق سرمایه‌گذاری اهرمی کاریزما (نوع عادی) را چگونه می‌توان مشاهده نمود؟

جهت مشاهده بازدهی صندوق سرمایه‌گذاری اهرمی کاریزما (نوع عادی)، از لینک http://ahrom2.charisma.ir/Home/FundReturn اقدام نمایید.

مشاهده توضیحات تکمیلی

کارمزد صدور و ابطال در صندوق اهرمی کاریزما چقدر می‌باشد؟

در صندوق سرمایه گذاری اهرمی کاریزما، کارمزدی بابت ثبت درخواست صدور و ابطال کسر نمی‌گردد.

مشاهده توضیحات تکمیلی

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;