سرمایه گذاری در طلا

امن و آسان

سرمایه‌گذاری در طلا از گذشته تا به امروز، جزو محبوب‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری بوده است. در کشور ایران و بسیاری از کشور‌ها، طلا گزینه‌ای مطلوب جهت ایمن سازی دارایی‌ها در برابر تورم به حساب می‌آید.

عدم ثبات اقتصادی در کشور و نوسانات سال‌های اخیر در بازار ارز و دلار، از مهمترین عواملی بوده‌اند که باعث گرایش بیشتر مردم به سمت سرمایه گذاری‌های امن با ریسک کمتر شده‌اند. سرمایه‌گذاری در زمینه خرید طلا به دلایل متعددی همچون قدرت نقدشوندگی بالا، ارزش ذاتی فلز طلا، داشتن ریسک پایین، داشتن امنیت در سرمایه‌گذاری، نرخ رشد بالا، عدم تاثیرات منفی بحران‌های اقتصادی و سیاسی بر ارزش طلا و... همواره از استقبال چشمگیری برخوردار بوده و هست.
در طرح سرمایه‌گذاری در طلا شما می‌توانید با جزیی‌ترین مبالغ به صورت کاملا امن و اینترنتی، بدون متحمل شدن مشکلات و خطراتی که همیشه سرمایه‌گذاری به روش سنتی در طلا با خود به همراه داشته است، نظیر ریسک سرقت و سختی نگهداری، دشواری‌های خرید و فروش مقادیر بالا و ریسک تقلبی بودن، به راحتی در طرح طلا سرمایه‌گذاری کنید.

مزایای مشارکت در طرح

در طرح سرمایه گذاری در طلا، وجوه جمع آوری شده از سرمایه گذاران توسط مدیر متخصص صندوق طلای کهربا، در ابزارهای مبتنی بر طلا در بازار سرمایه سرمایه گذاری می شود. این ابزارها شامل گواهی های سپرده کالایی که معادل ارزش سکه طلا هستند و ابزارهای مشتقه نظیر اختیار معامله و قراردادهای آتی مبتنی بر طلا می باشد. بنابراین مدیر صندوق طلا می تواند با به کارگیری این ابزارها، بازدهی فراتر از گزینه هایی نظیر شمش طلا، سکه یا طلای آب شده را محقق کند.

در دسترس با نقدشوندگی بالا

در طرح سرمایه گذاری در طلا، شما امکان خرید و فروش مقادیر زیادی از واحد های صندوق طلا از هر جایی به صورت آنلاین را خواهید داشت. دیگر نیازی به مراجعه به مراکز متعدد و پذیرش خطراتی از جمله سرقت و ریسک تقلبی بودن ندارید. دارایی شما همیشه در دسترستان خواهد بود.

سرمایه گذاری در طلا با مبالغ کم

با توجه به رشد قیمت طلا، سرمایه گذاری در طلا برای مبالغ خرد امکان پذیر نمی باشد چرا که مبلغ سرمایه باید حداقل مضربی از قیمت یک سکه گرمی باشد. اما در طرح سرمایه گذاری در طلا شما می توانید با مبالغ کم حتی با صد هزار تومان هم در صندوق طلا سرمایه گذاری کنید.

همین حال شروع کنید

راه حل کاریزما برای سرمایه گذاری در طلا، صندوق مبتنی بر طلای کهربا می باشد که از نوع قابل معامله در بورس یا ETF بوده و واحد های آن از طریق داشتن کد بورسی قابل خرید است. شما می توانید از طریق کارگزاری کاریزما و یا کلیه کارگزاری ها با جستجوی نماد کهربا واحد های این صندوق را خریداری نموده و یک سرمایه گذاری ایمن در طلا را تجربه کنید.

 
روش سرمایه گذاری
پرداخت سود ماهانه
سرمایه گذاری مجدد سود به طور خودکار
بازدهی سال گذشته
روش خرید
صندوق کهربا
قابل معامله در بورس ETF
ندارد
ندارد
-
کارگزاری ها

به مشاوره نیاز دارید؟

چنانچه برای سرمایه گذاری در طرح سرمایه گذاری در طلا و انتخاب ابزارهای کاریزما نیاز به دریافت مشاوره دارید، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته با آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
کارت هدیه کاریزما دارید؟