سرمایه گذاری در طلا

امن و آسان

سرمایه گذاری در طلا از گذشته تا به امروز، جزو محبوب ترین روش های سرمایه گذاری بوده است. در کشور ایران و بسیاری از کشور ها، طلا گزینه ای مطلوب جهت ایمن سازی دارایی ها در برابر تورم به حساب می آید.

در طرح سرمایه گذاری در طلا شما می توانید با جزیی ترین مبالغ به صورت کاملا امن و اینترنتی، بدون متحمل شدن مشکلات و خطراتی که همیشه سرمایه گذاری به روش سنتی در طلا با خود به همراه داشته است، نظیر ریسک سرقت و سختی نگهداری، دشواری های خرید و فروش مقادیر بالا و ریسک تقلبی بودن، به راحتی در طلا سرمایه گذاری کنید.

بازدهی فراتر از طلا

در طرح سرمایه گذاری در طلای کاریزما، وجوه جمع آوری شده از سرمایه گذاران توسط مدیر متخصص در ابزارهای مبتنی بر طلای در بازار سرمایه سرمایه گذاری می شود. این ابزارها شامل گواهی های سپرده کالایی که معادل ارزش سکه طلا هستند و ابزارهای مشتقه نظیر اختیار معامله و قراردادهای آتی مبتنی بر طلا می باشد. بنابراین مدیر صندوق می تواند با به کار گیری این ابزارها، بازدهی فراتر از داشتن گزینه هایی نظیر شمش طلا، سکه یا طلا آبشده داشته باشد.

در دسترس با نقدشوندگی بالا

در طرح سرمایه گذاری طلا ، شما امکان خرید و فروش مقادیر زیادی از طلا از هر جایی به صورت آنلاین را خواهید داشت. دیگر نیازی به مراجعه به مراکز متعدد و پذیرش خطراتی از جمله سرقت و ریسک تقلبی بودن ندارید. دارایی شما همیشه در دسترستان خواهد بود.

سرمایه گذاری در طلا با مبالغ کم

با توجه به رشد قیمت طلا، سرمایه گذاری در طلا برای مبالغ خرد امکان پذیر نمی باشد چرا که مبلغ سرمایه باید حداقل مضربی از قیمت یک سکه گرمی باشد. اما در طرح سرمایه گذاری در طلا شما می توانید با مبالغ کم حتی با صد هزار تومان هم در طلا سرمایه گذاری کنید.

همین حال شروع کنید

راه حل کاریزما برای سرمایه گذاری در طلا، صندوق مبتنی بر طلای کهربا می باشد که از نوع قابل معامله در بورس یا ETF بوده و واحد های آن از طریق داشتن کد بورسی قابل خرید است. شما می توانید از طریق پورتال کاریزما، کارگزاری کاریزما و یا کلیه کارگزاری ها با جستجوی نماد کهربا واحد های این صندوق را خریداری نموده و یک سرمایه گذاری ایمن در طلا را تجربه کنید.

 
روش سرمایه گذاری
پرداخت سود ماهانه
سرمایه گذاری مجدد سود به طور خودکار
بازدهی یکسال گذشته
روش خرید
صندوق کهربا
قابل معامله در بورس ETF
ندارد
ندارد
-
پورتال کاریزما و کارگزاری ها

به مشاوره نیاز دارید؟

چنانچه برای سرمایه گذاری در طرح سرمایه گذاری در طلا و انتخاب ابزارهای کاریزما نیاز به دریافت مشاوره دارید، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته با آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;