سرمایه گذاری پوشش تورم

ترکیب بهینه از دارایی های متنوع

یکی از مهمترین دغدغه های مالی مردم، حفظ ارزش دارایی در برابر تورم است. سرمایه گذاری پوشش تورم، یک روش مناسب برای سرمایه گذاری روی دارایی های متنوع برای مقابله با تورم است.

با سرمایه گذاری در طرح سرمایه گذاری پوشش تورم، سرمایه شما در ترکیبی متنوع از دارایی ها نظیر سهام، طلا ، سپرده بانکی و یا اوراق با درآمد ثابت سرمایه گذاری می شود. با توجه به اینکه تورم بر عموم دارایی های سرمایه ای اثر گذار است، با انتخاب طرح سرمایه گذاری پوشش تورم، دارایی شما با نظر مدیر متخصص سرمایه گذاری در شرایط زمانی متفاوت بین کلاس دارایی های متفاوت توزیع می شود تا با کنترل ریسک، بهترین میزان بازدهی نصیب سرمایه گذاران شود.

کنترل بهینه ریسک و بازدهی

در طرح سرمایه گذاری پوشش تورم، سرمایه گذار در حد متعادل از ریسک قرار می گیرد. در واقع نه ریسک بازارهایی نظیر سهام و طلا را به طور کامل بر عهده می گیرد و نه مشابه سپرده بانکی یا اوراق مشارکت در دوره های تورمی از بازدهی سایر بازار ها جا می ماند. این طرح یک راه حل میانه باشد که در تمامی شرایط اقتصادی بدون تحمیل ریسک بالا، سرمایه گذار را از بازدهی معقولی بهره مند سازد.

انعطاف و چابکی در تغییر استراتژی

اگر شما جزو افرادی باشید که به اهمیت سرمایه گذاری برای محافظت در برابر تورم اعتقاد دارید، باز هم یکی از مشکالتتان، شناخت بهترین فرصت برای سرمایه گذاری و جا به جایی سرمایه تان از یک بازار به بازار دیگر است. طرح سرمایه گذاری پوشش تورم این کار را برای شما به بهترین شکل و با تحلیل و رصد کامل انجام می دهد بدون آنکه نیاز به اقدامی از جانب سرمایه گذار باشد. در طرح سرمایه گذاری پوشش تورم مدیران متخصص با شناخت بهترین فرصت ها به سرعت استراتژی خود را می توانند تغییر داده و دارایی را بین بازارهای مختلف جا به جا کنند.

طرح سرمایه گذاری پوشش تورم مناسب چه کسانیست؟

با توجه به اینکه محافظت از دارایی در مقابل تورم برای همه امری مطلوب است این طرح می تواند راه حلی مفید برای کلیه افرادی که دارای پس اندازی هستند و قصد دارند ارزش زمانی آن را حفظ کنند مناسب است. همچنین به افرادی که شناخت کافی نسبت به بازارهای مالی ندارند و یا فرصت جا به جایی بین بازارها را ندارند و از طرفی از نظر ریسک پذیری نیز در حد متعادل قرار دارند، سرمایه گذاری در این طرح توصیه می شود.

همین حالا شروع کنید

کاریزما در طرح سرمایه گذاری پوشش تورم دو ابزار به شما پیشنهاد می دهد که با تفاوت هایی می تواند بهترین گزینه برای سرمایه گذاری را متناسب با شرایط و دلخواه شما ارائه دهد.

 
روش سرمایه گذاری
پرداخت سود ماهانه
سرمایه گذاری مجدد سود به طور خودکار
بازدهی سال گذشته
روش خرید
صندوق سرمایه گذاری مختلط کاریزما
صدور و ابطالی
ندارد
ندارد
-
پورتال کاریزما
صندوق در صندوق صنم
قابل معامله در بورس ETF
ندارد
ندارد
-
پورتال کاریزما و کارگزاری ها
صندوق تضمین اصل سرمایه کاریزما
صدور و ابطالی
ندارد
ندارد
-
پورتال کاریزما

به مشاوره نیاز دارید؟

چنانچه برای سرمایه گذاری در طرح سرمایه گذاری پوشش تورم و انتخاب ابزارهای کاریزما نیاز به دریافت مشاوره دارید، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته با آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
کارت هدیه کاریزما دارید؟