سرمایه گذاری بدون ریسک

با سود ثابت و روز شمار

اگر قصد پذیرش ریسک سرمایه گذاری در بازارهای مختلف را ندارید، طرح سرمایه گذاری بدون ریسک بهترین گزینه برای شماست. در این طرح بدون هیچ گونه احتمال ضرر، به سرمایه شما سود روزشمار تعلق می گیرد.

طرح سرمایه گذاری بدون ریسک دارای سود روز شمار و بدون نرخ شکست می باشد. در طرح سرمایه گذاری بدون ریسک شما با هر میزان سرمایه می توانید برای بازه های زمانی حتی کمتر از یک ماه نیز سود روز شمار دریافت کنید. نرخ سود قابل محاسبه در طرح سرمایه گذاری بدون ریسک معمولا بالاتر از نرخ سود سپرده های بانکی کوتاه مدت می باشد. کاریزما ابزارهای متنوعی برای طرح سرمایه گذاری بدون ریسک در اختیار شما قرار می دهد که با توجه به انتظارات شما می تواند خواسته شما را تامین کند.

امکان سرمایه گذاری مجدد و کسب سود از سود

در طرح سرمایه گذاری بدون ریسک کاریزما به صورت روز شمار به سرمایه شما سود تعلق می گیرد و این سود هر ماه به سرمایه شما افزوده می شود. چنانچه تمایل به دریافت سود داشته باشید می توانید سود خود را هر ماه دریافت کنید و چنانچه قصد سرمایه گذاری مجدد آن را داشته باشید، این سود به صورت خودکار به سرمایه اولیه شما افزوده شده و به آن سود تعلق می گیرد که اصطلاحا کسب سود از سود گفته می شود.

نرخ سود جذاب و قابل اتکا

در طرح سرمایه گذاری بدون ریسک کاریزما پیش بینی نرخ سود حداقل 20 درصد در سال می باشد. این نرخ سود می تواند در شرایطی حتی بالاتر از نرخ 20 درصد نیز پرداخت شود. طرح سرمایه گذاری بدون ریسک کاریزما از سال 1398 تا کنون همواره نرخ سود پرداختی 20 درصد به بالا را برای سرمایه گذاران خود محقق کرده است.

امینت و شفافیت در سرمایه گذاری

از آنجا که در این طرح، پول سرمایه گذاران عمدتا در اوراق با درآمد ثابت دولتی، اوراق شرکت های معتبر و سپرده های بانکی سرمایه گذاری می شود و این ابزارها در همه جای دنیا کم ریسک ترین ابزارهای سرمایه گذاری تلقی می شوند، به جرات می توان گفت سرمایه گذاری در این طرح ریسکی نزدیک به صفر دارد. همچنین با توجه به انتشار گزارش عملکرد دوره ای کاریزما در سامانه جامع کدال و نظارت کامل سازمان بورس و اوراق بهادار، سرمایه گذاران با اطمینان خاطر از محل سرمایه گذاری پول هایشان مطلع خواهند بود.

جریان درآمدی ماهانه

با توجه به پرداخت ماهانه سود به طور ثابت به کلیه سرمایه گذاران در طرح سرمایه گذاری بدون ریسک، این طرح می تواند برای کلیه افرادی که به دنبال ایجاد یک جریان درآمدی ماهانه که بتوانند به طور قطع روی آن حساب کنند نیز جذاب باشد. بنابراین این طرح می تواند گزینه ای جذاب برای بازنشستگان، خانم های خانه دار، والدین سالمند و حتی فرزندان باشد چرا که نه تنها اصل سرمایه همواره حفظ می شود، بلکه به طور ماهانه می توان روی سود آن حساب کرد.

همین حالا شروع کنید

گروه مالی کاریزما در طرح سرمایه گذاری بدون ریسک سه صندوق سرمایه گذاری به شما ارایه می کند که با تفاوت های جزیی می توانند نیاز شما در سرمایه گذاری را تامین کند.

 
روش سرمایه گذاری
پرداخت سود ماهانه
سرمایه گذاری مجدد سود به طور خودکار
بازدهی سال گذشته
روش خرید
صندوق با درآمد ثابت کاریزما
صدور و ابطالی
قابل انتخاب توسط سرمایه گذار
قابل انتخاب توسط سرمایه گذار
21%
پورتال کاریزما
صندوق کمند
قابل معامله در بورس ETF
دارد
ندارد
21%
پورتال کاریزما و کلیه کارگزاری ها
صندوق کارا
قابل معامله در بورس ETF
ندارد
ندارد
23.52%
پورتال کاریزما و کارگزاری ها
 
روش سرمایه گذاری
پرداخت سود ماهانه
سرمایه گذاری مجدد سود به طور خودکار
بازدهی سال گذشته
روش خرید
صندوق اهرمی با تضمین سود
صدور و ابطالی
ندارد
ندارد
-
پورتال کاریزما

به مشاوره نیاز دارید؟

چنانچه برای سرمایه گذاری در طرح سرمایه گذاری بدون ریسک و انتخاب ابزارهای کاریزما نیاز به دریافت مشاوره دارید، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
کارت هدیه کاریزما دارید؟