سرمایه گذاری در سهام

بهترین ترکیب از برترین سهم ها

داده های آماری در اقتصاد ایران نشان می دهد که پربازده ترین سرمایه گذاری در ده سال اخیر، سرمایه گذاری در سهام یا به عبارتی سرمایه گذاری در بورس بوده است.

طرح سرمایه گذاری در سهام در دسته سرمایه گذاری های بلند مدت قرار می گیرد. به این معنی که برای کسب بازدهی مطلوب از بازار سهام، می بایست بازه زمانی بیش از یک سال را در نظر داشت. هر چند محدودیتی برای ورود و خروج سرمایه در این طرح از نظر زمانی وجود ندارد اما ماهیت بازار سهام ایجاب می کند که برای کسب بازدهی مطلوب حداقل یک سال زمان احتیاج است. در طرح سرمایه گذاری در سهام، سرمایه شما در سهام شرکت های پر پتانسیل با در نظر داشتن ترکیب حداقل ریسک و حداکثر بازده سرمایه گذاری می شود.

بورس پیشتاز بازارها

بازدهی بورس به طور میانگین در ده سال گذشته از کلیه بازارهای مواری با اختلاف فراتر بوده است. این امر ناشی از پتانسیل هاییست که باعث می شود در بورس رشد سرمایه فراتر از تورم صورت گیرد. با توجه به اثر پذیری چند برابری سودآوری و ارزش سهام شرکت ها از رشد عمومی قیمت ها یا همان تورم، طرح سرمایه گذاری در سهام می تواند بازدهی بیشتری در مقایسه با سرمایه گذاری در سایر دارایی ها داشته باشد.

مدیریت حرفه ای و نقدشوندگی بالا

در طرح سرمایه گذاری در سهام، سرمایه شما توسط مدیران خبره و تیم های تخصصی تحلیلی مدیریت می شود و دیگر نیازی نیست دوره های آموزشی را سپری کرده و یا زمان زیادی را روزانه صرف خرید و فروش سهام نمایید. همچنین به آسانی هر زمان که مایل باشید امکان خروج سرمایه برای شما فراهم است از لحاظ نقدشوندگی بهترین روش سرمایه گذاری در سهام محسوب می شود.

امینت و شفافیت در سرمایه گذاری

در طرح سرمایه گذاری در سهام، شما در یک سبد دارایی سهیم هستید که توسط یک مدیر متخصص اداره می شود. مدیر صندوق ملزم است حد نصاب های تعیین شده توسط نهادهای قانون گذار را رعایت نموده و به جهت کنترل ریسک، در شرکت های معتبر و کم ریسک سرمایه گذاری کند. همچنین با توجه به انتشار گزارش عملکرد دوره ای کاریزما در سامانه جامع کدال و نظارت کامل سازمان بورس و اوراق بهادار، سرمایه گذاران با اطمینان خاطر از محل سرمایه گذاری پول هایشان مطلع خواهند بود.

سرمایه گذاری در سهام مناسب چه کسانیست؟

سرمایه گذاری بلند مدت در سهام گزینه مناسبی برای کلیه افرادی که قصد سرمایه گذاری با نرخ سودی فراتر از نرخ سپرده های بانکی با ابزارهای بادرآمد ثابت و نرخ تورم دارند است. همانطور که گفته شد برای کسب بهترین نتیجه در این شیوه سرمایه گذاری بهتر است حداقل یک سال برای این سرمایه گذاری زمان در نظر داشت. بنابراین این طرح می تواند بهترین گزینه برای آتیه فرزندان، حفظ ارزش سرمایه جوانان و استفاده بهینه از وجوه مازاد درآمدی باشد.

همین حال شروع کنید

کاریزما برای طرح سرمایه گذاری در سهام سه صندوق سرمایه گذاری با تفاوت هایی در میزان ریسک پذیری به شما ارایه می دهد.

 
روش سرمایه گذاری
پرداخت سود ماهانه
سرمایه گذاری مجدد سود به طور خودکار
بازدهی سال گذشته
روش خرید
صندوق مشترک کاریزما
صدور و ابطالی
ندارد
ندارد
-
پورتال کاریزما
صندوق سپهر کاریزما
قابل معامله در بورس ETF
ندارد
ندارد
-
پورتال کاریزما و کارگزاری ها
صندوق اهرمی
قابل معامله در بورس ETF
ندارد
ندارد
-
پورتال کاریزما و کارگزاری ها

به مشاوره نیاز دارید؟

چنانچه برای سرمایه گذاری در طرح سرمایه گذاری بلند مدت در سهام و انتخاب ابزارهای کاریزما نیاز به دریافت مشاوره دارید، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته با آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
کارت هدیه کاریزما دارید؟